Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Log in
mr: येण्याची नोंद
