Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်
