Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस
