Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Validate
pl: Walidacja

en: Query
pl: Zapytanie

en: Validate OTP
pl: Sprawdź OTP

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
pl: cURL nie jest włączony. Proszę włączyć cURL

en: Invalid credentials
pl: Nieprawidłowe dane uwierzytelniające

en: Register/Login
pl: Zarejestruj się/Zaloguj
