Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Log in
sr: Пријави се
