Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Log in
ta: உள்நுழை
