Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Email
tr: E-posta

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Query
tr: Sorgu
