Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Log in
ug: كىرىش
