Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Log in
uk: Вхід

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Validate
uk: Перевірити

en: Query
uk: Запит

en: Attribute Name
uk: Назва атрибуту

en: Submit Query
uk: Виконати запит

en: Register/Login
uk: Реєстрація/Вхід
