Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
