Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Log in
af: Teken in
