Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Log in
am: ግባ
