Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Log in
ast: Entrar
