Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Log in
da: Log ind

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Query
da: Forespørgsel
