Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Configuration
et: Seadistus

en: Log in
et: Sisene

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Query
et: Päring
