Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Log in
fil: Lumagda
