Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: Log in
fy: Ynlogge
