Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Phone Number
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón
