Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
