Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Back
hi: वापस

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Log in
hi: प्रवेश
