Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Configuration
hr: Postavke

en: Log in
hr: Prijava
