Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Log in
km: ចូល
