Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە
