Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Query
lt: Užklausa
