Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Log in
mn: Нэвтрэх
