Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Log in
nn: Logg inn
