Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Log in
oc: Se connectar

en: Query
oc: Requèsta
