Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Log in
ps: ننوتون

en: Query
ps: پوښتنه
