Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Log in
sl: Prijava
