Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Log in
sq: Identifikohu
