Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-2.23) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Query
vi: Truy vấn

en: Attribute Name
vi: Tên thuộc tính

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn
