OTRS Integration (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Password
af: Wagwoord

en: To
af: Aan
