OTRS Integration (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Text
am: ጽሁፍ
