OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Text
ar: نص

en: To
ar: إلى
