OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Password
ast: Clave

en: Text
ast: Testu

en: To
ast: Pa
