OTRS Integration (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Password
az: Parol

en: Text
az: Mətn

en: To
az: Kimə
