OTRS Integration (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Password
be: Пароль

en: Text
be: Тэкст

en: To
be: Каму
