OTRS Integration (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Password
bg: Парола

en: Text
bg: Текст

en: To
bg: До

en: Tickets
bg: Заявки
