OTRS Integration (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: To
bn: বরাবর
