OTRS Integration (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Password
bs: Lozinka

en: Text
bs: Tekst
