OTRS Integration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Password
ca: Contrasenya

en: To
ca: Per

en: Tickets
ca: Tiquets
