OTRS Integration (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Password
cs: Heslo

en: To
cs: Komu
