OTRS Integration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Password
da: Adgangskode

en: Text
da: Tekst

en: Create New
da: Opret ny

en: To
da: Til
