OTRS Integration (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Type
de: Typ

en: Subject
de: Betreff

en: Password
de: Passwort

en: Create New
de: Neu erstellen

en: To
de: An
