OTRS Integration (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: To
dz: ལུ་
