OTRS Integration (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Text
el: Κείμενο

en: To
el: Προς
