OTRS Integration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Password
et: Parool

en: Text
et: Tekst

en: To
et: Kellele
