OTRS Integration (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: Password
fil: Hudyat

en: To
fil: Para kay
