OTRS Integration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Password
gl: Contrasinal

en: Text
gl: Texto

en: To
gl: Para
