OTRS Integration (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Text
gu: લખાણ
